- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Police
- Nástenná polica MADERA I
Nástenná polica MADERA I
Telefonická objednávka
NÁSTENNÁ POLICA MADERA
Táto rustikálna hnedá nástenná polica nie je len určená na uloženie dekorácií, je sama o sebe dekoráciou. Či už ju máte v obývacej izbe, spálni, chodbe, kuchyni alebo, buďme úprimní, vo všetkých vyššie uvedených oblastiach – iste upúta pozornosť. Aj keď je dobrý vzhľad dôležitý, najdôležitejšie je to, čo je vo vnútri. Preto sme túto nástennú policu navrhli z vysoko kvalitnej MDF triedy E1 pre odolnú a dlhotrvajúcu oporu.
- šírka 60 cm
- šírka 80 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
MDF
Rozmery:
šírka: 60 / 80 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 3,8 cm
Nostnosť:
15 kg
Hmotnosť:
2,2 / 2,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 60 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 3,8 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,2 kg, 2,8 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














