- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš barový set má moderný a trendový dizajn, dokonale preto zapadne do každej modernej domácnosti, záhrady, baru, krčmy či reštaurácie. Jeho jednoduchý a súčasný vzhľad skvele doplní celý rad interiérových štýlov.
Stolná doska je zhotovená z MDF v bielej farbe, ľahko sa teda čistí. Oceľový rám s práškovým nástrekom prispieva k stabilite a pevnosti barového stola.
Krčmové stoličky majú ergonomicky tvarované sedadlo s integrovaným operadlom, ktoré vyniká svojim moderným zaobleným tvarom.
Zostavenie setu je veľmi jednoduché.
Náš barový set je ideálne, ak si chcete vychutnať pohárik vína alebo drobné občerstvenie na bare. Skvele vám však poslúži aj ako dodatočné miesto na sedenie, keď vám príde návšteva.
Zásielka obsahuje barový stôl a 4 barové stoličky.
Farba:
čierna
hnedá
krémová
modrá
svetlosivá
taupe (sivohnedá)
tmavosivá
vínová
zelená
žltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery stola:
priemer: 60 cm
výška: 107,5 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 51 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 71 cm
Materiál:
MDF potiahnutá vrstvou PVC (stolná doska) / oceľ s práškovým nástrekom (nohy) / textilné čalúnenie
Hmotnosť:
32,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 107,5 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 71 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| VÝŠKA STOLA | 107,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 51 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 49 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 99 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 107,5 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 71 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| VÝŠKA STOLA | 107,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 51 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 49 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 99 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
376.50 €
Čierna
Nie je skladom
497.70 €
Zelená
Nie je skladom
426.20 €
Krémová
Nie je skladom
395 €
Modrá
Nie je skladom
394.30 €
Vínová
Nie je skladom
363.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
401.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
483.20 €
Žltá
Nie je skladom
356.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
481.40 €
Barový set 5ks umelá koža Dekorhome
Barový set 5ks umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
486.10 €
Biela
Nie je skladom
706.50 €
Čierna
Nie je skladom
691.90 €
Zelená
Nie je skladom
377.10 €
Oranžová
Nie je skladom
518.70 €
Sivá
Nie je skladom
500 €
Fialová
Nie je skladom
427.50 €
Červená
Nie je skladom
571.80 €
Krémová
Nie je skladom
543.40 €
Vínová
Nie je skladom
538.70 €
Barový set 5ks textil Dekorhome
Barový set 5ks textil Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
398 €
Čierna
Nie je skladom
469.10 €
Zelená
Nie je skladom
433.10 €
Krémová
Nie je skladom
433.10 €
Modrá
Nie je skladom
427.20 €
Vínová
Nie je skladom
398 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
452 €
Tmavosivá
Nie je skladom
414.50 €
Žltá
Nie je skladom
403.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
489.90 €








































