- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Police
- Set nástenných políc MADERA I
Set nástenných políc MADERA I
Telefonická objednávka
SET NÁSTENNÝCH POLÍC MADERA
Vďaka jednoduchému, ale elegantnému dizajnu – rustikálna hnedá drevotrieska v kombinácii s atramentovo čiernou oceľou – táto sada 3 nástenných políc doplní váš priestor aj predmety na nich vystavené. Tieto police môžete použiť v obývacej izbe na vystavenie dekorácií a kvetináčov, v pracovni na uloženie kníh, v kuchyni na organizáciu korenia alebo v kúpeľni pre produkty starostlivosti o pleť.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / oceľ
Rozmery:
šírka: 30 / 35 / 40 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 11 cm
Nostnosť:
5 kg / každá polica
Hmotnosť:
2,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 30 cm, 35 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 11 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








