- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské súpravy
- Záhradný barový set 5 ks hnedá / svetlosivá
Záhradný barový set 5 ks hnedá / svetlosivá
Kód produktu: 44221
Telefonická objednávka
Náš barový set sa stane ústredným bodom vašej domácnosti, či už vonku alebo vnútri.
Set je vyrobený z masívneho akáciového dreva a je veľmi pevný, stabilný a odolný. Sedák a operadlo stoličky sú z odolného PE ratanu, ktorý setu dodáva štýlový dizajn. Drevený rám prepožičiava setu rustikálny nádych. Set sa ľahko zostavuje.
Balenie obsahuje 1 barový stôl a 4 barové stoličky. Poznámka: Odporúčame set v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vám mohol dobre a čo najdlhšie slúžiť.
Farba:
hnedá / svetlosivá
Materiál:
akáciové drevo / polyratan
Rozmery stola:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 105 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 42 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 75 cm
Hmotnosť:
27 kg

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Plast |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Barový, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 105 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 45 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Plast |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Barový, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 105 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 45 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradné ležadlo so strieškou polyratan / látka Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
242.60 €
Čierna
Nie je skladom
233 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
283.10 €
Záhradné ležadlo so strieškou polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
242.60 €
Čierna
Nie je skladom
233 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
283.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 233 €
269 €
Přidat do oblíbených








