- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa LIMA Dekorhome
Závesná lampa LIMA Dekorhome
Telefonická objednávka
Dodajte svojmu jedálenskému stolu alebo obývacej izbe obzvlášť útulnú atmosféru pomocou dizajnového závesného svietidla LIMA.
Moderné okrúhle tienidlo vyrobené zo sklolaminátu. Vnútro septembra v elegantnom striebornom svetle.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E. Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
biela / strieborná
Materiál:
sklolaminát
Rozmery:
priemer: 50 / 70 cm
výška: 25 / 30 cm
dĺžka kábla: 130 cm
svetelný zdroj: 1x E27 max. 60 wattov
Výber veľkosti zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 70 cm |
| DĹŽKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 30 cm |
| PRIEMER | 50 cm, 70 cm |
| MATERIÁL | Sklolaminát |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 585.70 € 200x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 779.70 € 240x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 865.90 €Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €













