- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 2 pologuľové stropné svietidlá sa skvele hodí ako do vášho bývania, tak do komerčných priestorov.
Lampy sa pýši jednoduchým a elegantným dizajnom, ktorým skrášlia váš pokoj, a svojím šarmom obohatí pôvab celého vášho bývania. Sú vyrobené z kovu a zaručene vám vydrží slúžiť po dlhé roky.
Lampy sú vhodné pre žiarovky s päticami E27. Balenie obsahuje 2 závesné svietidlá, ale neobsahuje žiarovky.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
priemer: 35 cm
výška: 17,5 cm
dĺžka kábla: 120 cm
Hmotnosť:
2,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| DĹŽKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 17,5 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












