- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslá
- Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Kód produktu: INVI40259+
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO KAINEUS
Predstavujeme vám jedálenské kreslo ktoré sa stane nielen krásnym prvkom do vášho interiéru, ale taktiež poskytuje neuveriteľný komfort a pohodlie pre všetkých, ktorí sa na ňu posadia. Ideálne na každodenné použitie pri stole, na terase, v obývacej izbe alebo ako doplnkom v kancelárii.

OTOČNÁ KONŠTRUKCIA
Čierne kovové nohy nielenže vytvárajú stabilný základ pre stoličku, ale tiež sa perfektne dopĺňajú so zamatovým povrchom, vytvárajúc tak moderný a štýlový vzhľad. Sedák je možné otočiť až o 180 ° a môžete sa tak tešiť na obzvlášť flexibilný pôžitok zo sedenia.

SAMETOVÉ ČALÚNENIE
Kreslo je vyrobené s dôrazom na detail - prešívaná opierka chrbta vás očarí svojou precíznosťou a kvalitou. Zamatový povrch, ktorý sa ľahko trblieta, dodáva elegantný, luxusný vzhľad, ktorý je k tomu navyše veľmi príjemný na dotyk.


FAREBNÁ VARIABILITA
Uvažujete o zmene farby vo vašom interiéri? Kreslo ponúkame v širokej škále farebných variantov, ktoré môžete kombinovať a vytvoriť tak jedinečný štýl vašej jedálne. Môžete si vybrať z nasledujúcich farebných kombinácií:
- horčicová / čierna
- hnedá / čierna
- tmavo zelená (až tmavo šedá) / čierna
- petrolejová / čierna
- béžová / čierna
- tmavo šedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 37 cm


MONTÁŽ A BALENIE
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu. Balenie obsahuje 2 ks kresiel.

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 44 €
od 45.50 €
51.20 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Varianty produktu
Písací stôl ASTERIOS Dekorhome
120x60 cm Odoslanie do 14 dní 184.90 € 140x60 cm Odoslanie do 14 dní 228 € 160x60 cm Odoslanie do 14 dní 240.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 184.90 €
251.70 €
Přidat do oblíbených
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Přidat do oblíbených
Stolová lampa BANJUL Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Stolová lampa BANJUL Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
297.80 €
Přidat do oblíbených













