- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa ISIS Dekorhome
Závesná lampa ISIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Stropné svetlo ISIS s trblietavými akrylovými korálkami vyniká svojim extravagantným a luxusným dizajnom, ktorý si vo vašom interiéri vyslúži nejeden obdivný pohľad!
Tešte sa na nádherný závesný luster v ultramodernom dizajne, zložený z nespočetných iskrivých hranolov, ktoré zázračne odrážajú dopadajúce svetlo a vykúzlia dych vyrážajúcu svetelnú hru. Vďaka tomu zaisťujú optimálny rozptyl osvetlenia.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E. Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
strieborná / priehľadná
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
priemer: 30 cm
výška: 180 cm (záves 20 cm)
svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| VÝŠKA | 160 cm, 180 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €








