- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa LIMA Dekorhome
Závesná lampa LIMA Dekorhome
Telefonická objednávka
Dodajte svojmu jedálenskému stolu alebo obývacej izbe obzvlášť útulnú atmosféru pomocou dizajnového závesného svietidla LIMA.
Moderné okrúhle tienidlo vyrobené z kovu. Vnútro svieti v elegantnom zlatom svetle.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E. Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
priemer: 30 cm
výška: 21 cm
dĺžka kábla: 129 cm (možno skrátiť podľa potreby)
svetelný zdroj: 1x E27 max. 40 wattov
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 129 cm |
| VÝŠKA | 21 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 585.70 € 200x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 779.70 € 240x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 865.90 €Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €








