- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stropná lampa RGB LED 2x3W
Stropná lampa RGB LED 2x3W
Kód produktu: CA-92-67760
Telefonická objednávka
Stropné RGB LED svietidlo s tromi tienidlami, ktoré dokonale vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru v každom interiéri, nielen v detskej izbe. Kombinácia chrómovej základne s otočnou hlavou, ktorá umožňuje nastaviť polohu tienidiel, a tým aj uhol dopadu svetla. RGB LED vytvárajú typický disco efekt.
Farba:
chróm
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
šírka: 38 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 18 cm
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Junior |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 18 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička zamat / chróm Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
104.80 €
Čierna
Nie je skladom
122.80 €
Ružová
Nie je skladom
104.40 €
Krémová
Nie je skladom
122.80 €
Modrá
Nie je skladom
104.40 €
Vínová
Nie je skladom
115.30 €
Světle zelená
Nie je skladom
106.30 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
112.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
122.80 €
Hořčicová
Nie je skladom
104.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
107.80 €
Barová stolička zamat / chróm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
104.80 €
Čierna
Nie je skladom
122.80 €
Ružová
Nie je skladom
104.40 €
Krémová
Nie je skladom
122.80 €
Modrá
Nie je skladom
104.40 €
Vínová
Nie je skladom
115.30 €
Světle zelená
Nie je skladom
106.30 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
112.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
122.80 €
Hořčicová
Nie je skladom
104.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
107.80 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 99 €
od 104.40 €
129.50 €
Přidat do oblíbených



