- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa LORDS LED RGB
Závesná lampa LORDS LED RGB
Telefonická objednávka
Závesná lampa LORD s diaľkovým ovládaním a viacfarebnými svetelnými efektmi.
Vďaka vstavanému RGB ovládaču aktivovanému infračerveným diaľkovým ovládačom môžete jednoducho meniť farbu svetla podľa vašej nálady alebo atmosféry, ktorú si prajete vytvoriť.
Táto závesná lampa bude skvelým doplnkom pre vašu obývaciu izbu, spálňu, pracovňu alebo iný interiér, ktorý chcete ozvláštniť a oživiť.
Farba:
chróm / modrá
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 100 cm
Hmotnosť:
0,7 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská nástenná lampička BALLOON LED
Detská nástenná lampička BALLOON LED
Modrá
Odoslanie do 14 dní
37.60 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
37.10 €
Stropná bodová lampa MAURO LED RGB
Set konferenčný stolík a taburety PAMPA
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €



