- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa LORDS LED RGB
Závesná lampa LORDS LED RGB
Kód produktu: CA-33-63090
Telefonická objednávka
Závesná lampa LORD v štýle glamour sa skladá z troch kovových kruhov. Na kruhoch sú umiestnené štvorcové sklenené kryštály, ktoré fenomenálne rozptyľujú svetlo. Vďaka vstavanému RGB aktivovanému infračerveným diaľkovým ovládačom môžete jednoducho meniť farbu svetla podľa vašej nálady alebo atmosféry, ktorú si prajete vytvoriť.
Táto závesná lampa bude skvelým doplnkom pre vašu obývaciu izbu, spálňu, pracovňu alebo iný interiér, ktorý chcete ozvláštniť a oživiť.
Menší kruh má priemer 30 cm, stredný 40 cm a väčší 50 cm.
Farba:
chróm / ružová / viacfarebná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 100 cm
Hmotnosť:
5,7 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská nástenná lampička BALLOON LED
Varianty produktu
Modrá
Odoslanie do 14 dní
37.60 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
37.10 €
Detská nástenná lampička BALLOON LED
Modrá
Odoslanie do 14 dní
37.60 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
37.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 37.10 €
48.60 €
Přidat do oblíbených
Stropná bodová lampa MAURO LED RGB
Odoslanie do 14 dní
od 57 €
73.70 €
Přidat do oblíbených
Set konferenčný stolík a taburety PAMPA
Skladom
u vás do 08.05.2026
124.60 €
135.60 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Přidat do oblíbených



