- Domov
- Osvetlenie
- Stropné svetlá
- Stropná bodová lampa MAURO LED RGB
Stropná bodová lampa MAURO LED RGB
Telefonická objednávka
Dizajnová bodová lampa MAURO zaujme svojim elegantným a moderným dizajnom, ale hlavnou kľúčovou vlastnosťou tejto lampy je možnosť získania viacfarebných svetelných efektov vďaka priloženej LED RGB žiarovke a diaľkového ovládania. Navyše je možné túto lampu používať aj so štandardnými žiarovkami, čo poskytuje väčšiu flexibilitu pri voľbe osvetlenia v závislosti na konkrétnej situácii alebo nálade.
Farba:
chróm / biela
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 15,5 cm
typ pätice: E14
Hmotnosť:
0,9 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 15,5 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nástenná bodová lampa YORK 91
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
201.50 €
Biela
Nie je skladom
195 €
Čierna
Nie je skladom
239.80 €
Červená
Nie je skladom
177.90 €



