- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenná lampa MAURO RGB LED
Nástenná lampa MAURO RGB LED
Kód produktu: CA-91-61584
Telefonická objednávka
Dizajnová nástenná bodová lampa MAURO zaujme svojim elegantným a moderným dizajnom, ale hlavnou kľúčovou vlastnosťou tejto lampy je možnosť získania viacfarebných svetelných efektov vďaka priloženej RGB žiarovke a diaľkového ovládania. Navyše je možné túto lampu používať aj so štandardnými žiarovkami, čo poskytuje väčšiu flexibilitu pri voľbe osvetlenia v závislosti na konkrétnej situácii alebo nálade.
Farba:
chróm / biela
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 13 cm
výška: 13 cm
typ pätice: E14
Hmotnosť:
0,3 kg
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 13 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 13 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stropná bodová lampa MAURO LED RGB
Odoslanie do 14 dní
od 57 €
73.70 €
Přidat do oblíbených



