- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stolová lampička CLIP LED
Stolová lampička CLIP LED
Kód produktu: CA-41-99597+
Telefonická objednávka
Lampička s klipom je skvelá pomôcka na čítanie k posteli, pohovke a všade inde, kde sa hodí kompaktný zdroj svetla.
LED žiarovka je súčasťou dodávky.
Farba:
zelená
chróm
červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / plast
Rozmery:
šírka: 6 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 17 cm
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 6 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Boxspringová posteľ LEAH 80
Odoslanie do 10 dní
675.10 €
750.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 80135-12
Varianty produktu
Biela
Skladom
30 €
Odkladací stolík 80135-12
Biela
Skladom
30 €
Skladom
30 €
88 €
Přidat do oblíbených
Ergonomická kľakačka
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 83 €
od 80.30 €
92.30 €
Přidat do oblíbených





