- Domov
- Osvetlenie
- Stolné lampy
- Stolová lampa BONDO
Stolová lampa BONDO
Telefonická objednávka
Stolová lampa BONDO sa bude skvele hodiť do interiéru v škandinávskom štýle. Lampa je vyrobená z kovu v bielej farbe, čo vytvára svieži a svetlý vzhľad. Kombinácia prvku vo farbe dreva pridáva do designu teplý a prírodný prvok, ktorý je charakteristický pre tento štýl. Lampa má dostatočne dlhý, 140 cm prívodný kábel s vypínačom. Tienidlo je nastaviteľné.
Farba:
biela / hnedá
Materiál:
drevo / kov
Rozmery:
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 42 cm
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
1,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
154.70 €




