- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stolová lampa DOLLY
Stolová lampa DOLLY
Telefonická objednávka
Stolová lampa DOLLY z kvalitnej MDF ponúka nielen funkčné osvetlenie, ale taktiež sa stáva krásnou dekoráciou pre váš interiér. Netradičný vzor s vyobrazením ovečky s hviezdami je ideálny pre interiéry v modernom štýle. Vhodné do mládežníckej alebo detskej izby. Tienidlo tejto lampy je vyrobené z tkaniny a PVC, čo umožňuje jemné a príjemné rozptýlenie svetla.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
modrá / žltá
Materiál:
MDF / tkanina
Rozmery:
šírka: 17 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 20 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
1,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový, Detský |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 18 cm |
| HĹBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 26 cm |
| PRIEMER | 14 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská nástenná lampička HEART LED
Detská nástenná lampička HEART LED
Ružová
Odoslanie do 14 dní
39.60 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
39.30 €
Detská pohovka mäkký plyš Dekorhome
Detská posteľ 80x160 borovica Dekorhome
Detská posteľ 80x160 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
175.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
164.70 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
171 €
Detská poschodová posteľ pirátska pevnosť so šmýkačkou Dekorhome
Detská poschodová posteľ pirátska pevnosť so šmýkačkou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
624.30 €
Borovice
Nie je skladom
533.60 €
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
207.90 €
Modrá / zelená
Nie je skladom
225.90 €

