- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl B48
Písací stôl B48
Telefonická objednávka
Obojstranný (dvojmiestny) písací stôl B-48 je skvelým doplnkom ako do študentských izieb, tak do kancelárie či domácej pracovne. Pri stolíku môžu naraz pracovať aj dve osoby oproti sebe.
Stolová doska vybavená dvoma otvorenými zásuvkami z každej strany poskytuje veľký úžitkový priestor ideálny na organizáciu dokumentov, písacích potrieb alebo napríklad kozmetiky.
Moderná farebná kombinácia dodáva stolu jedinečný vzhľad. Vďaka originálnemu dizajnu s hornou nadstavbou je možné vystaviť či zavesiť štýlové doplnky alebo lampičky.
Písací stôl B-48 je možné použiť ako dizajnový toaletný stolík.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
laminovaná DTD / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 139 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 140 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 139 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací, Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










