- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Olje
- Písací stôl OLJE 11
Písací stôl OLJE 11
Telefonická objednávka
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
PC stôl OLJE 1D/1155 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky v bielom farebnom prevedení. Svojim dizajnom ľahko zapadne do akejkoľvek kancelárie, študentskej a detskej izby. Poskytne dostatočne veľkú pracovnú plochu a dostatok úložného priestoru. Obsahuje jednodverovú skrinku s policou, kde jednoducho uložíte všetko potrebné.
Farba:
biela
Materiál:
DTD / ABS hrany / MDF
Rozmery:
šírka: 115 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 74,5 cm
výška nožičiek: 16 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, MDF doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







