- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl AT-3006 WT
Jedálenský stôl AT-3006 WT
Kód produktu: AT-3006 WT
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl s rozmermi 120x80 cm, ktorý sa vďaka svojmu vzhľadu hodí takmer ku všetkým moderným stoličkám.
Celý stôl je v bielom lesku.
Vrchná doska má hrúbku 40 mm, hrúbka nohy je 8x8 cm.
Tento stôl je jasným dôkazom toho, že v jednoduchosti je krása.
Farba:
biela lesk
Materiál:
MDF
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
25 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Průhledná
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Průhledná
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
156.50 €
Přidat do oblíbených
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
1 452.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 452.30 €
Borovice
Nie je skladom
1 091.90 €
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
1 452.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 452.30 €
Borovice
Nie je skladom
1 091.90 €
Prijímame predobjednávky
od 1 091.90 €
1 281.50 €
Přidat do oblíbených



