- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Príručný stolík RONIN
Príručný stolík RONIN
Kód produktu: 0000191783
Telefonická objednávka
Dizajnový príručný stolík RONIN je vyrobený z kvalitného MDF materiálu vo farebnom prevedení: čierny dub s kvalitnými kovovými nohami v čiernej farbe.
Farba:
dub čierny / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 48 cm
Hmotnosť:
3,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| PRIEMER | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,2 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty5
Odkladací stolík TINA
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
29.30 €
Odkladací stolík TINA
Čierna
Nie je skladom
29.30 €
Dostupnosť podľa variant
29.30 €
Přidat do oblíbených



