- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Príručný stolík APIA
Príručný stolík APIA
Kód produktu: 0000300457
Telefonická objednávka
Štýlová kolekcia príručných stolíkov APIA so svojim nestarnúcim dizajnom oživí váš interiér nielen v obývacej izbe, ale krásne sa bude vynímať aj v spálni ako nočný stolík.
Príručný stolík APIA je vyrobený z materiálov MDF a kovu.
Farba:
biela
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 50 cm
Nosnosť:
5 kg
Hmotnosť:
3,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kreslo ušiak LORD
Varianty produktu
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Béžová
Nie je skladom
320.80 €
Modrá
Nie je skladom
320.80 €
Tyrkysová
Nie je skladom
309.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
320.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
309.30 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
320.80 €
Kreslo ušiak LORD
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Béžová
Nie je skladom
320.80 €
Modrá
Nie je skladom
320.80 €
Tyrkysová
Nie je skladom
309.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
320.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
309.30 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
320.80 €
Odoslanie do 10-14 dní
od 309.30 €
342.70 €
Přidat do oblíbených
















