- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík
Telefonická objednávka
Tento malý, ale jemný konferenčný stolík vyzerá skvele vo všetkých interiéroch a vytvára krásne akcenty. Vďaka podlahovým chráničom je vaša podlaha chránená pred poškriabaním.
Stolová doska bola vyrobená z dreva paulovnia, vysoko kvalitného dreva už pestovaného v Európe, ktoré je pre svoju ľahkosť a vysokú stabilitu tiež označované ako drevený hliník.
Certifikát BSCI (Výrobca je povinný dodržiavať sociálne normy.)
Farba:
hnedá / čierna
prírodná hnedá / čierna
tmavosivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / masívne drevo
Rozmery:
výška: 60 cm
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška dosky: 6 cm
Hmotnosť:
5,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Stolová lampa VENUS
Varianty produktu
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Stolová lampa VENUS
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
53.70 €
Přidat do oblíbených
Lavica s úložným priestorom
Varianty produktu
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
117.70 €
Béžová / černá
Odoslanie do 14 dní
129 €
Lavica s úložným priestorom
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
117.70 €
Béžová / černá
Odoslanie do 14 dní
129 €
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 117 €
od 117.70 €
135.40 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 124 €
130.70 €
150.30 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie kreslo s vankúšom
Odoslanie do 14 dní
od 380.80 €
437.90 €
Přidat do oblíbených





















