- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík TINA
Odkladací stolík TINA
Kód produktu: V-CH-TINA-LAW-
Telefonická objednávka
Odkládací stolek TINA je vyroben z lakované oceli v černé barvě.
Barva:
černá
Materiál:
ocel lakovaná
Rozměry:
průměr: 50 cm
výška: 51 cm
Hmotnost:
4 kg
Dodáváno v demontu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| VÝŠKA | 51 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VÝŠKA STOLA | 51 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty6
Odkladací stolík RENDER
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
26.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
26.60 €
Světle růžová
Skladom
26.60 €
Odkladací stolík RENDER
Biela
Odoslanie do 14 dní
26.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
26.60 €
Světle růžová
Skladom
26.60 €
Odoslanie do 14 dní
26.60 €
32.20 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Prijímame predobjednávky
od 44.20 €
120.70 €
Přidat do oblíbených



