- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík a taburet
Telefonická objednávka
Taburet a odkladací stolík v jednom, vytvorený s dôrazom na flexibilitu a design. S ratanovou väzbou zo siete krútených banánových listov tento kus nábytku predstavuje spojenie prírodného kúzla a moderného štýlu. Jeho jedinečný a revolučný design dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru, či už tradičného alebo moderného.
Kvalita a funkčnosť sú rovnako dôležité ako vzhľad. Taburet nie je len atraktívny, ale aj praktický, s dostatkom úložného priestoru pre veci, ktoré chcete mať po ruke. Priskrutkovaná polica dodáva ďalšiu stabilitu a umožňuje rýchly a ľahký prístup k uloženým predmetom.
Poznámka: Logo "legálne drevo" je udeľované indonézskou vládou výrobcom, ktorí dokážu preukázať legálny pôvod použitého dreva. Každý produkt je opatrený individuálnym číslom, vďaka ktorému je možné overiť jeho pôvod.
Farba:
hnedá
Materiál:
banánové listy / masívne drevo
Rozmery:
výška: 47 cm
šírka: 49 cm
hĺbka: 49 cm
polica: 36x47 cm
vzdialenosť medzi policami: 34 cm
Hmotnosť:
11,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový, Príručný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,7 kg |
| MATERIÁL | Banánové listy, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Banánové listy |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový, Príručný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,7 kg |
| MATERIÁL | Banánové listy, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Banánové listy |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Stolová lampa VENUS
Stolová lampa VENUS
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €







