- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkládací stolík BORNA S
Odkládací stolík BORNA S
Telefonická objednávka
ODKLÁDACÍ STOLÍK BORNA S
Predstavujeme vám odkládací stolík BORNA S – moderný stolík, ktorý posunie váš interiér na novú úroveň sofistikovanosti a šarmu. Tento stolík vypovedá o vašom vkuse, štýle a dôraze na detaily. Odkládací stolík BORNA S môžete kombinovať s konferenčným stolíkom BORNA.
NÁDYCH LUXUSU
Odkládací stolík BORNA S sa pýši stolovou doskou zo sintra v nestarnúcom mramorovom dekore. Tento materiál je synonymom pre kvalitu a odolnosť. Mramorový dekor dodáva stolíku luxusný vzhľad, ktorý okamžite upúta pohľad každého, kto vstúpi do miestnosti.
FUNKČNOSŤ A ŠTÝL
BORNA S nie je len krásny, ale aj praktický. Jeho priestranná doska poskytuje dostatok miesta na všetky vaše potreby. Či už máte radi večery s rodinou pri doskových hrách, alebo chcete mať svoje obľúbené knihy a časopisy vždy po ruke, tento stolík vám to umožní. Kombinujte odkládací stolík BORNA S s konferenčným stolíkom BORNA a vytvorte si tak originálny odklávací priestor.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biely mramor / čierna
Materiál:
sinter / oceľ
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 50 cm
Hmotnosť:
8,7 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sintr |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sintr |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
582 €
Pohovka KIER 2 VELVET buk
Kreslo KIER 1 VELVET buk
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
294.70 €
Čierna
Nie je skladom
330.60 €
Zelená
Nie je skladom
315.70 €
Ružová
Nie je skladom
315.70 €
Krémová
Nie je skladom
294.70 €
Modrá
Nie je skladom
300.70 €
Vínová
Nie je skladom
300.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
294.70 €
Žltá
Nie je skladom
300.70 €
Světle šedá
Nie je skladom
315.70 €








