- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík KARIDA
Konferenčný stolík KARIDA
Kód produktu: V-CH-KARIDA-LAW
Telefonická objednávka
Elegantný konferenčný stolík KARIDA je vyrobený v kombinácii dyhy a MDF v dekore: dub. Stabilitu zaisťujú Orignální riešené oceľové nohy v čiernej farbe.
Stolík KARIDA je možné kombinovať s odkladacím stolíkom KARIDA S.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / dyha / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 41 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














