- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Set konferenčných stolíkov MENTONA 2
Set konferenčných stolíkov MENTONA 2
Kód produktu: V-CH-MENTONA_2-LAW
Telefonická objednávka
Set dvoch konferenčných stolíkov MENTONA 2 môžete využiť v obývacej izbe, v spálni alebo v hale ako odkladacie stolíky.
Stolíky majú dosku vyrobenú z laminovanej MDF v dekore: dub zlatý. Stojí na troch oceľových nohách v čiernej farbe.
Farba:
dub zlatý / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 40 / 59 cm
hĺbka: 40 / 59 cm
výška: 41 / 48 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 40 cm, 59 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 48 cm |
| PRIEMER | 40 cm, 59 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Relaxačné kreslo JORDAN
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Relaxačné kreslo JORDAN
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
215.10 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
215.10 €
215.10 €
238.20 €
Přidat do oblíbených
Sedacia súprava rozkladacia BRIDGET
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia BRIDGET
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 278.30 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 278.30 €
Odoslanie do 14 dní
1 278.30 €
1 572.80 €
Přidat do oblíbených







