- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík WOODY
Konferenčný stolík WOODY
Kód produktu: V-CH-WOODY-LAW
Telefonická objednávka
Štýlový konferenčný stolík WOODY má dizajn založený na prírodnom vzhľade.
Stolík je vyrobený v kombinácii MDF, dyhy a masívneho dreva v prírodnom prevedení.
Stolík WOODY je možné kombinovať so stolíkom WOODY S.
Farba:
prírodná
Materiál:
dyha / MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 41 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Záhradný odkladací stolík polyratan Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
125.20 €
Čierna
Nie je skladom
123.30 €
Sivá
Nie je skladom
115.50 €
Záhradný odkladací stolík polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
125.20 €
Čierna
Nie je skladom
123.30 €
Sivá
Nie je skladom
115.50 €
Prijímame predobjednávky
od 115.50 €
131.20 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík PANTERA
Varianty produktu
Dub wotan
Nie je skladom
124.60 €
Konferenčný stolík PANTERA
Dub wotan
Nie je skladom
124.60 €
Dostupnosť podľa variant
124.60 €
138.10 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík CROSS
Varianty produktu
Dub wotan / černá
Nie je skladom
83.90 €
Dub zlatý / bílá
Nie je skladom
83.90 €
Konferenčný stolík CROSS
Dub wotan / černá
Nie je skladom
83.90 €
Dub zlatý / bílá
Nie je skladom
83.90 €
Dostupnosť podľa variant
83.90 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ANTICA
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Konferenčný stolík ANTICA
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
90.10 €
90.10 €
99.90 €
Přidat do oblíbených













