- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Nočný stolík WILSON
Nočný stolík WILSON
Kód produktu: KO0000191853
Telefonická objednávka
Dizajnový nočný stolík WILSON na nožičkách je potiahnutý ekokožou v dvoch farebných variantoch: biela a čierna.
Stolík disponuje dvoma šuplíkmi s kovovými úchytkami.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
ekokoža
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 37 cm
Hmotnosť:
13,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| TYP STOLA | Nočný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ Samara 160x200 cm
Dostupnosť podľa variant
od 297 €
327.10 €
Přidat do oblíbených
Posteľ CASSANDRA S s úložným priestorom
Varianty produktu
Posteľ CASSANDRA S s úložným priestorom
140 x 200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
482.30 €
160 x 200 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
512.50 €
Dostupnosť podľa variant
od 482.30 €
531.30 €
Přidat do oblíbených






