- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa MASKAT Dekorhome
Stolová lampa MASKAT Dekorhome
Telefonická objednávka
Na prvý pohľad Vás upúta stolná lampa MASKAT s výraznou a originálnou nohou kruhového tvaru z masívneho orechového dreva. Tienidlo v príjemnej béžovej farbe je vyrobené z ľanu.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Dôležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky, hrbolčeky alebo drobné rozmerové odchýlky.
Farba:
béžová / prírodná
Materiál:
masívne orechové drevo / ľan
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 63 cm
rozmery tienidla: 55 x 20 x 23 cm
rozmery základne: 32 x 3 x 15 cm
dĺžka kábla: 220 cm
pätica: 1 x E27 max. 60W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| DĹŽKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| MATERIÁL | Ľan, Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Biela
Nie je skladom
318.50 €
Sivá
Nie je skladom
301.30 €
Beton
Nie je skladom
306.20 €
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Jedálenský stôl ECHO Dekorhome
Jedálenský stôl ECHO Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
904.70 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
846.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
846.10 €






