Posteľ Samara 160x200 cm
Telefonická objednávka
Posteľ Samara je vyrobená v kombinácii eko kože a masívneho dreva v dvoch farebných variantoch: biela a čierna.
Manželská posteľ Samara poskytuje eleganciu, moderný dizajn a pohodlie do Vašej spálne. Teplé prírodné farby vytvára príjemnú romantickú atmosféru.
K posteli doporučujeme dokúpiť nočný stolík PRIMA. V cene postele je rošt bez matraca - ložná plocha 160 x 200 cm.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
eko koža / drevo
Rozmery:
šírka: 164 cm
hĺbka: 216 cm
výška: 96 cm
Hmotnosť:
47,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 93,5 cm |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 39,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 93,5 cm |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 39,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Presklená komoda Dekorhome
Presklená komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
148.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
119.60 €
Sivá
Nie je skladom
134.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
142 €
Šedá lesk
Nie je skladom
153.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
127.40 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
189.80 €














