- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Kora
- Nočný stolík KORA KSN
Nočný stolík KORA KSN
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.
Základ tvorí laminovaná drevotriesková doska, ozdobné lišty sú z MDF. Úchytky sú vyrobené z kovu. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zaisťujú stabilitu.
Nočný stolík disponuje otvorenou policou a dvoma šuplíky s kovovými úchytkami.
Farba:
sosna andersen
samoa king
Výber farby zvoľte vo variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / MDF / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 68 cm
Hmotnosť:
21 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková skriňa KORA KS3
Vešiaková skriňa KORA KS3
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
743.90 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
846.30 €
Vešiaková skriňa KORA KS2
Vešiaková skriňa KORA KS2
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
530.70 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
544.70 €
Vešiaková skriňa KORA KS1
Vešiaková skriňa KORA KS1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
356.20 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
420.10 €
Barová skrinka KORA KK5
Barová skrinka KORA KK5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
239.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
297.10 €
Nadstavec na komodu KORA KN5
Nadstavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
298.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
348 €








