🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Sada 2 ks nočných stolíkov v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou stolíka je zásuvka a úložný priestor, ktoré možno využiť pre odkladanie rôznych drobností.
Farba:
sivá (antracit)
Rozmery:
šírka: 40 cm
výška: 50 cm
hĺbka: 35 cm
Materiál:
MDF
Dodávané v demonte.
Rozsah dodávky:
2 x nočné stolík
návod na montáž
montážny materiál
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 28 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.