- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík Dekorhome
Konferenčný stolík Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento klasický drevený konferenčný stolík vytvorí ďalší úložný priestor a bude skvelým doplnkom vášho domova.
Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad. Drevený rám zaisťuje mimoriadnu pevnosť a stabilitu.
Odkladací stolík je vybavený otvorenou poličkou a 2 zásuvkami, poskytne vám teda veľa priestoru na prehľadné uloženie rôznych každodenných potrieb, ktoré tak budete mať neustále po ruke.
Horná doska tohto stolíka k pohovke je ideálna na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo izbových rastlín.
Varovanie: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.
Farba:
biela
čierna
šedá
hnedá
prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo
Rozmery:
šírka: 71 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda 210 cm Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Sivá
Nie je skladom
281.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
283.60 €
Konferenčný stolík Dekorhome
Konferenčný stolík Dekorhome
Biela
Nie je skladom
71.10 €
Čierna
Nie je skladom
64.50 €
Sivá
Nie je skladom
54.20 €
3miestna pohovka Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
386.40 €
Čierna
Nie je skladom
393.90 €
Zelená
Nie je skladom
393.90 €
Ružová
Nie je skladom
386.40 €
Krémová
Nie je skladom
393.90 €
Modrá
Nie je skladom
393.90 €
Vínová
Nie je skladom
386.40 €
Tmavosivá
Nie je skladom
393.90 €
Žltá
Nie je skladom
356.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
393.90 €
Odkladací stolík 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
154.70 €


























