- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Dizajnové kreslo PAGONI
Dizajnové kreslo PAGONI
Telefonická objednávka
Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.
Barva:
tmavě modrá / černá
tmavě zelená / černá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 82 cm
výška: 95 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





