- Domov
- Nábytok
- Predsieň
- Lavice a stoličky
- Jedálenská lavica BATEIA Dekorhome
Jedálenská lavica BATEIA Dekorhome
Kód produktu: INVI42698
Telefonická objednávka
Štýlová lavica BATEIA je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva a pravej kože v koňakovej (svetlo hnedej) farbe.
Ide o ručnú výrobu a vďaka tomu je každý kus lavice jedinečný.
Farba:
hnedá / prírodná
Materiál:
masívne drevo / koža
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 50 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 728 €
1 049.10 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 97.50 €
114.40 €
Přidat do oblíbených






