- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 buk / umelá koža / plast Dekorhome
Jedálenský set 4+1 buk / umelá koža / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jedálenský set s elegantným a súčasným dizajnom dokonale ladí s každou modernou domácností, jedálňou či komerčné reštaurácií. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhľad skvele doplní celý rad interiérových štýlov.
Stolná doska je zhotovená z prémiovej MDF s PVC, ľahko sa teda čistí. Jej úhľadné línie navyše dodajú vášmu stolovania nádych elegancie. Robustný bukové nohy zvyšujú stabilitu jedálenského stola i jeho odolnosť. Stoličky majú ergonomické sedadlá s integrovaným zaobleným operadlom, takže vám zaručí maximálne pohodlie. Sedák a operadlo sú čalúnené kvalitnou umelou kožou, ktorá je na dotyk veľmi mäkká.
Náš set je ideálny k pohostenie vašej rodiny a priateľov.
Farba:
žltá / sivá
žltá / čierna / sivá
oranžová / sivá
červená / sivá
fialová / sivá
svetlomodrá / sivá
tyrkysová / sivá
tyrkysová / čierna / sivá
svetlozelená / sivá
biela / čierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál
stôl: kov / MDF s PVC / bukové drevo
stoličky: umelá koža (10% PU, 40% PVC, 25% polyester, 25% bavlna) / PP (polypropylén) / bukové drevo
Rozmery stola:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 18 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 42 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46,5 cm
Hmotnosť:
36,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 36,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 42 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 36,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 42 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
999.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 220.90 €
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
269.70 €
Čierna
Nie je skladom
354.60 €
Zelená
Nie je skladom
305.90 €
Krémová
Nie je skladom
344.60 €
Modrá
Nie je skladom
322.70 €
Vínová
Nie je skladom
280 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
285.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
347 €
Žltá
Nie je skladom
305.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
352.30 €
Barový set 5ks umelá koža Dekorhome
Barový set 5ks umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
486.10 €
Biela
Nie je skladom
706.50 €
Čierna
Nie je skladom
691.90 €
Zelená
Nie je skladom
377.10 €
Oranžová
Nie je skladom
518.70 €
Sivá
Nie je skladom
500 €
Fialová
Nie je skladom
427.50 €
Červená
Nie je skladom
571.80 €
Krémová
Nie je skladom
543.40 €
Vínová
Nie je skladom
538.70 €































