- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Kód produktu: KO0000338834
Telefonická objednávka
Kuchynská linka LINE je výnimočná predovšetkým pre svoj dizajn a zvolenej farebné prevedenie. Je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v dvoch farebných variantoch: dub sonoma a biela vysoký lesk / dub sonoma. Kombinácia bielej farby s extra vysokým leskom a jemné kúsky vo farbe dub sonoma perfektne vytvárajú súlad tónov a farieb.
Dolné a horné rozmer spolu s digestorovou skrinkou je 2,6 m. Spodné skrinky sú dodávané spolu so spodnou lištou a s pracovnou doskou, ktorej hrúbka je 38 mm. Drezová skrinka je bez drezu aj bez pracovnej dosky.
Možnosť dokúpiť ku kuchynskej linke univerzálny drez LAY ON.
Farbu zostavy zvoľte vo variantoch produktu.
Dĺžka zostavy:
260 cm
Farba:
biely lesk / dub sonoma
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka zostavy spodných skriniek: 2,6 m
Výška spodné skrinky s pracovnou doskou: 83 cm
Šírka zostavy horných skriniek: 2,6 m
Výška horné skrinky: 60 cm
Hrúbka pracovnej dosky: 38 mm
Horná časť: digestorovou skrinka, závesné skrinky, polička s dvierkami
Dolná časť: drezová skrinka, šuplíky, skrinka s dvierkami
Systém tichého dorazu zásuviek
Systém tichého zatvárania dvierok
Spodné skrinky dodávané s pracovnou doskou a dolnou lištou
Drezová skrinka dodávaná bez drezu
Spotrebiče nie sú súčasťou kuchynskej linky
Dodávané v demonte
Hmotnosť:
160,8 kg

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 3,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 83 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 3,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 83 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vysoká skrinka LINE D60
Varianty produktu
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
360.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
270.10 €
Vysoká skrinka LINE D60
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
360.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
270.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 270.10 €
326.70 €
Přidat do oblíbených
Horná skrinka LINE G80U
Varianty produktu
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
155.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Horná skrinka LINE G80U
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
155.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 118.40 €
147 €
Přidat do oblíbených
Spodná skrinka LINE D80
Varianty produktu
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
229.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
188.10 €
Spodná skrinka LINE D80
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
229.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
188.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 188.10 €
233.40 €
Přidat do oblíbených
Horná skrinka LINE G60
Odoslanie do 14 dní
od 63.50 €
77.50 €
Přidat do oblíbených
Horná skrinka LINE G40
Odoslanie do 14 dní
od 65.20 €
79.50 €
Přidat do oblíbených
Spodná skrinka LINE D20
Odoslanie do 14 dní
od 77.50 €
93.70 €
Přidat do oblíbených
Spodná skrinka LINE D60
Odoslanie do 14 dní
od 225 €
276.80 €
Přidat do oblíbených
Horná skrinka LINE G30
Odoslanie do 14 dní
od 61.10 €
73.90 €
Přidat do oblíbených








