- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Kód produktu: V-UA-MARIJA_200
Telefonická objednávka
Kuchynská zostava MARIJA je vhodná do moderných interiérov domácností. Je vyrobená z kvalitných laminátových dosiek v dvoch barených variantoch: dvierka skriniek sú vo farbe vanilka alebo biela lesk, korpus dub sonoma. Drezová skrinka sa dodáva bez pracovnej dosky a bez drezu. Súčasťou kuchynskej zostavy je aj kuchynská doska v bielej farbe o sile 28 mm.
Kuchynskú linku dodávame bez spotrebičov a drezu.
Farba:
vanilka / dub sonoma
biela lesk / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Dĺžka zostavy: 200 cm
Šírka horných skriniek: 200 cm
Šírka spodných skriniek: 140 cm
Zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):
- spodná skrinka pod drez: 80 x 44,8 x 82 cm
- spodná skrinka so zásuvkou: 60 x 44,8 x 82 cm
- široká závesná skrinka: 80 x 29,8 x 60 cm
- závesná skrinka: 60 x 29,8 x 60 cm
- závesná skrinka nad digestor: 60 x 29,8 cm (dĺžka x hĺbka)
- kuchynská doska
Hmotnosť:
87 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 140 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 29,8 cm, 44,8 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 87 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 2x spodná skrinka, 3x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 140 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 44,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 29,8 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 140 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 29,8 cm, 44,8 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 87 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 2x spodná skrinka, 3x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 140 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 44,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 29,8 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenské kreslo CLORIN NEW
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
94.40 €
Jedálenské kreslo CLORIN NEW
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
94.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 85.70 €
103.60 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský set 4+1 FAUST
Varianty produktu
Dub
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Jedálenský set 4+1 FAUST
Dub
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
107.30 €
125.20 €
Přidat do oblíbených





