- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 6+1 buk / umelá koža / plast Dekorhome
Jedálenský set 6+1 buk / umelá koža / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jedálenský set s elegantným a súčasným dizajnom dokonale ladí s každou modernou domácností, jedálňou či komerčné reštaurácií. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhľad skvele doplní celý rad interiérových štýlov.
Stolná doska je zhotovená z prémiovej MDF s PVC, ľahko sa teda čistí. Jej úhľadné línie navyše dodajú vášmu stolovania nádych elegancie. Robustný bukové nohy zvyšujú stabilitu jedálenského stola i jeho odolnosť. Stoličky majú ergonomické sedadlá s integrovaným zaobleným operadlom, takže vám zaručí maximálne pohodlie. Sedák aj operadlo sú čalúnené kvalitnou umelou kožou, ktorá je na dotyk veľmi mäkká.
Náš set je ideálny k pohostenie vašej rodiny a priateľov.
Farba:
biela / biela
žltá / biela
žltá / čierna / biela
oranžová / biela
červená / biela
fialová / biela
svetlomodrá / biela
tyrkysová / biela
tyrkysová / čierna / biela
svetlozelená / biela
čierna / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
stôl: kov / MDF s PVC / bukové drevo
stoličky: umelá koža (10% PU, 40% PVC, 25% polyester, 25% bavlna) / PP (polypropylén) / bukové drevo
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 18 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 42 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46,5 cm
Hmotnosť:
45 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 42 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 42 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
999.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 220.90 €
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
138.50 €
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
372.10 €
Zelená
Nie je skladom
391.90 €
Krémová
Nie je skladom
391.90 €
Modrá
Nie je skladom
391.70 €
Vínová
Nie je skladom
376.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
406.90 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
366.20 €
Žltá
Nie je skladom
376.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
436.60 €
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
351.50 €
Čierna
Nie je skladom
371.40 €
Zelená
Nie je skladom
398.30 €
Krémová
Nie je skladom
398.30 €
Modrá
Nie je skladom
370.40 €
Vínová
Nie je skladom
339.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
373.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
374 €
Žltá
Nie je skladom
333.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
381 €

































