- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací stolík SEMIR
Servírovací stolík SEMIR
Telefonická objednávka
Servírovací vozík na kolieskach SEMIR je vyrobený z masívneho borovicového dreva a MDF s PVC fóliou. Plát stola tak získal vzor mramoru.
Ponúka 3 kovové košíky, 3 šuplíky a 2 police na fľaše. Kovové košíky ľahko vysuniete a vyberiete.
Súčasťou stolíka je aj madlo na boku, ktoré pomáha pri prevoze vozíka.
Celý vozík je bielej farby. Dve zo štyroch koliesok sú s brzdami.
Farba:
biela / sivá vzor mramor
Materiál:
MDF / PVC fólie / drevo
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
10 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo, PVC |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP STOLA | Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Barový stôl s regálom AUSTEN
Barový stôl s regálom AUSTEN
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €







