- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné závesné kreslá
- Závesné kreslo PIPER
Telefonická objednávka
Nie je nič lepšie ako odpočinok po ťažkom a namáhavom dni. Posaďte sa do nášho závesného kresla PIPER. Príjemne vás pohojdá, a vnesie tak do náročného dňa pohodu a novú energiu.
PIPER je moderná, vhodná do interiéru, ale dokáže oživiť aj terasu alebo záhradu. Jej telo tvorí umelý ratan, ktorý je pevný, pružný a odolný voči vplyvom počasia. PIPER dotvára stabilný oceľový stojan. Je hnedej farby a dodáva kreslu patričnú oporu. Závesné kreslo PIPER zaujme kombináciou hnedej a sivohnedej farby. Pohodlie dotvára vankúše. Jednoduchšie vstávanie zaisťujú otvory, ktoré sa nachádzajú na boku kresla.
S kreslom PIPER sa už určite nebudete cítiť unavení a podráždení z vyčerpania. S ním zabudnete na všetko.
Farba:
hnedá / sivohnedá
hnedá / sivohnedá / modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľ / umelý ratan / látka
Rozmery:
šírka: 103 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 190 cm
rozmery kresla: 82x50x124 cm
šírka sedu: 82 cm
hĺbka sedu: 60 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umelý ratan |
| ŠÍRKA SEDU | 82 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Drevený záhradný domček KANDERN 7 s prístavkom 320 Dekorhome
Drevený záhradný domček KANDERN 7 s prístavkom 320 Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 5-6 týždňov
4 922.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 21 dní
4 363.40 €
Hliníková záhradná pergola s posuvnou strechou ARSIR
Záhradná sedacia súprava 4 ks
Záhradná sedacia súprava 4 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
675.80 €
Černá / bílá
Nie je skladom
566.80 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
540.30 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
440.40 €
Hnědá / zelená
Odoslanie do 10 dní
561.80 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
399.70 €
Modrá / černá
Nie je skladom
634.90 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
609.10 €


























