- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný pracovný stôl s umývadlom BARNETT
Záhradný pracovný stôl s umývadlom BARNETT
Telefonická objednávka
Záhradný stôl BARNETT je praktický a vkusný pomocník pre milovníkov vonkajšej kuchyne.
Je vyrobený z masívneho dreva v prírodnom prevedení a obsahuje nerezový drez, ktorý je dodávaný bez batérie.
Súčasťou stola je aj praktická otváracia skrinka s jednoduchou západkou na dverách. Poskytuje dostatočný úložný priestor.
Stôl je vybavený aj odkladacou poličkou a dostatočne veľkou pracovnou doskou.
Poznámka: Stôl je dodávaný vrátane drezu so sifónom. Batéria nie je súčasťou drezu.
Farba:
prírodné drevo
Materiál:
masívne drevo / nerezová oceľ
Rozmery:
šírka: 149 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 81,5 cm
výška nožičiek: 17 cm
Nosnosť:
45 kg
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




















