- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks
Záhradná sedacia súprava 4 ks
Kód produktu: GH298713+
Telefonická objednávka
OBJAVTE ZÁHRADNÚ SEDACIU SÚPRAVU
Či už máte veľkú záhradu, terasu, alebo menší balkón, táto záhradná sedacia súprava je perfektným doplnkom, ktorý zaistí pohodlné sedenie a pridá punc štýlu vášmu vonkajšiemu prostrediu. Je ideálny na hostenie, relaxáciu alebo len na užívanie teplých letných dní.


VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY A ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Táto záhradná sedacia súprava je vyrobená z ľahkého a pevného hliníka, ktorý je opletený umelým ratanom imitujúcim prírodný vzhľad. Doska stola je vyrobená z 5 mm hrubého tvrdeného skla, čo zaisťuje, že nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa udržuje.

ELEGANTNÝ DIZAJN A PRÍRODNÉ FARBY
Svojou farbou a šedými vankúšmi táto zostava zapadne do rôznych záhradných úprav a dodáva eleganciu každému vonkajšiemu priestoru. Klasický štýl nábytku je navrhnutý tak, aby harmonicky splynul s okolím a bol pritom výrazným prvkom vašej záhrady. Na výber sú dve farebné varianty.
- škoricová melanža / sivá
- šedá melanž / sivá
- béžová melanž / béžová
- šedá melanž / světle šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

KOMFORTNÉ SEDENIE PRE POHODLNÉ POSEDENIE
Súčasťou súpravy sú dve pohodlné kreslá, dvojmiestna pohovka a konferenčný stôl, čo poskytuje dostatok miesta na relaxáciu a spoločné chvíle s rodinou či priateľmi. Pohodlné vankúše v šedej farbe zvyšujú komfort používania nábytku, čo umožňuje stráviť vonku dlhé hodiny bez nepohodlia.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
umelý ratan / látka polyester + bavlna (čalúnenie vankúšov) / sklo
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 45 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery pohovky:
šírka: 204 cm
hĺbka: 92 cm
výška: 83 cm
Rozmery kresla:
šírka: 85 cm
hĺbka: 92 cm
výška: 83 cm
Balenie obsahuje:
1x stôl
1x pohovka
2x kreslo
podušky
montážna sada

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85 cm, 120 cm, 204 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 92 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 83 cm |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Polyester, Sklo, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x sklenená doska, 1x stôl, 2x kreslo, 5x poduška na operadlo, 5x poduška na sedák |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85 cm, 120 cm, 204 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 92 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 83 cm |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Polyester, Sklo, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x sklenená doska, 1x stôl, 2x kreslo, 5x poduška na operadlo, 5x poduška na sedák |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Sada vertikálnych kvetináčov 2 ks Dekorhome
Varianty produktu
Antracit
Nie je skladom
114.20 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
92.10 €
Sada vertikálnych kvetináčov 2 ks Dekorhome
Antracit
Nie je skladom
114.20 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
92.10 €
Prijímame predobjednávky
od 92.10 €
105.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný jedálenský set 7 ks D2837 Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
640.40 €
Béžová
Nie je skladom
773.70 €
Záhradný jedálenský set 7 ks D2837 Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
640.40 €
Béžová
Nie je skladom
773.70 €
Prijímame predobjednávky
od 640.40 €
730.10 €
Přidat do oblíbených
Hliníková pergola so zaťahovacou strechou 2,92 x 2,92 m Dekorhome
Skladom
461.40 €
490.90 €
Přidat do oblíbených




























