Hodnocení produktu

Napísali o nás na Heureka.sk

Kvalitný odpočinok v každom počasí - to je záhradná iglu NUKILIK. Nájdite mu miesto na záhrade, na trávniku, terase, pri bazéne alebo pod korunou stromov. Zariaďte ho pohodlným záhradným nábytkom alebo ho použite ako kryt nad nafukovaciu vírivku. Pridajte záhradné osvetlenie a užite si romantický večer vo dvojici. Buďte moderný, buďte inovatívny!

Záhradný prístrešok v tvare kupola, známy ako záhradný iglu, je ideálnou voľbou pre vašu záhradu. Jeho unikátny dizajn vyzerá ako eskimácky príbytok, ale je navrhnutý tak, aby bol využiteľný v rôznych klimatických podmienkach, vrátane nášho podnebia.

Iglu vyniká celoročným využitím. Konštrukcia je zostrojená tak, aby ste ho mohli zmontovať na dva spôsoby - letné a zimné verzie.

Letná verzia je čiastočne odkrytá, so širším a vyšším vchodom, pred slnkom vás chráni textília z kvalitného polyetylénu HDPE.

Zimnú verziu prekrýva zimný priehľadný plášť z PVC, ktorý vám umožní pozorovať okolitú krajinu neskoro do noci.

Prívod čerstvého vzduchu cez priehľadný PVC plášť zaistí dva otvory na zips. Aby ste predišli poškodeniu plášťa, zapnite zipsy vždy podľa odporúčania výrobcu. Dbajte, aby počas zapínania boli obe časti zipsu čo najbližšie k sebe. Konštrukcia je vyrobená z pevného a odolného 100% recyklovateľného PVC a ABS materiálu. Tvar kopuly umožňuje prenášať slnečné svetlo vo všetkých uhloch a rovnomerne tak distribuovať teplo dovnútra vzhľadom na počasie, vďaka čomu sa v iglu stále udržuje optimálna teplota.

Toto záhradné iglu môže teda slúžiť ako letný altánok, odpočinkovú zónu, kútik pre deti, súkromné observatórium, letnú pracovňu, zimnú záhradu alebo skleník.

Záhradné iglú je odolné voči vetru rýchlosťou až 35 km/ha snehové návesie do hmotnosti 20 kg. Montáž je jednoduchá a nie je potrebný špeciálne upravený terén. Po zostavení má plochu 10 m² s priemerom 360 cm a výškou 220 cm.

Tento záhradný prístrešok je skvelým riešením na ochranu pred slnkom, vetrom a ďalšími nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Je to moderná a praktická voľba pre váš záhradný priestor, ktorú oceníte pri odpočinku, cvičení jogy alebo pilates a ďalších aktivitách vonku.

Farba:
priehľadná / biela

Materiál:
PVC + ABS / polyetylén HDPE / kov

Rozmery:
šírka: 3,6 m
hĺbka: 3,6 m
výška: 2,2 m

priemer trubiek konštrukcie: 1,6 cm

zastavaná plocha: 10 m2

Hmotnosť:
25,2 kg

Dodávané v demonte.

Parametre
FARBA BielaPriehľadná
ŠTÝL Moderný, Nadčasový
TVAR Guľatý
ŠÍRKA 360 cm
HĹBKA 360 cm
VÝŠKA 220 cm
PRIEMER 360 cm
HMOTNOSŤ 25,2 kg
MATERIÁL ABS, PVC, Polyetylén
MATERIÁL KONŠTRUKCIE Plast
MATERIÁL ZASTREŠENIE 100% HDPE (vysokohustotný polyetylén), PVC
FARBA KONŠTRUKCIE Biela
ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU Áno
FARBA BielaPriehľadná
ŠTÝL Moderný, Nadčasový
TVAR Guľatý
ŠÍRKA 360 cm
HĹBKA 360 cm
VÝŠKA 220 cm
PRIEMER 360 cm
HMOTNOSŤ 25,2 kg
MATERIÁL ABS, PVC, Polyetylén
MATERIÁL KONŠTRUKCIE Plast
MATERIÁL ZASTREŠENIE 100% HDPE (vysokohustotný polyetylén), PVC
FARBA KONŠTRUKCIE Biela
ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU Áno

Nábytok

Záhrada

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Premium nábytok

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení