PREDSTAVUJEME VÁM ZÁHRADNÉ IGLU NUKILIK
Záhradný iglu NUKILIK predstavuje moderné a inovatívne riešenie pre váš vonkajší priestor. Či už hľadáte ideálne miesto na relaxáciu na záhrade, pohodlný kútik na terase, či útulné zázemie pri bazéne, toto záhradné iglu sa stane vašim obľúbeným miestom. Jeho unikátny dizajn pripomínajúci eskimácky príbytok nielen zaujme na prvý pohľad, ale je tiež navrhnutý tak, aby odolával rôznym klimatickým podmienkam, čím umožňuje jeho celoročné využitie.
 
 

LETNÁ A ZIMNÁ VERZIA
Iglu je možné zostaviť v dvoch variantoch - letná a zimná. Letná verzia s čiastočne odkrytým dizajnom a širším vchodom ponúka príjemný tieň vďaka kvalitnej textílii z polyetylénu HDPE, zatiaľ čo zimná verzia je kompletne prekrytá priehľadným plášťom z PVC, ktorý umožňuje pozorovať okolitú krajinu až do neskorých nočných hodín. Vďaka dvom otvorom na zips zaistíte dostatočný prívod čerstvého vzduchu aj počas zimných mesiacov.
 
 

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Konštrukcia je vyrobená z pevného a odolného materiálu, 100% recyklovateľného PVC a ABS. Tvar kopuly nielenže prispieva k jeho estetickému vzhľadu, ale tiež umožňuje efektívnu distribúciu slnečného svetla a tepelnú rovnováhu vo vnútri, čím sa v iglu udržuje optimálna teplota bez ohľadu na počasie. Toto záhradné iglú je navyše odolné voči vetru do rýchlosti 35 km/h snehové návaje do hmotnosti 20 kg.
 
 

UNIVERZÁLNE VYUŽITIE
Záhradný iglu môže slúžiť ako letný altánok, odpočinková zóna, kútik pre deti, súkromné observatórium, letná pracovňa, zimná záhrada, alebo dokonca skleník. Jeho univebrzálnosť a adaptabilita na rôzne podmienky a potreby z neho robí ideálnu voľbu pre každého, kto chce svoj vonkajší priestor využiť naplno a so štýlom.TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
priehľadná / biela
 
Materiál:
PVC + ABS / polyetylén HDPE / kov
 
Rozmery:
šírka: 3,6 m
hĺbka: 3,6 m
výška: 2,2 m
 
priemer trubiek konštrukcie: 1,6 cm
 
zastavaná plocha: 10 m2
 
Hmotnosť:
25,2 kg

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ A VEĽKORYSÝ PRIESTOR
Montáž tohto záhradného iglu je prekvapivo jednoduchá a nevyžaduje špeciálne upravený terén. Po zostavení ponúka iglu NUKILIK plochu 10 m² s priemerom 360 cm a výškbou 220 cm, čo poskytuje dostatok priestoru pre váš odpočinok, cvičenie jogy, pilates, alebo iné aktivity vonku. S týmto záhradným prístreškom získate nielen ochranu pred slnkom, vetrom a ďalšími nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ale aj modernú a praktickú voľbu pre váš záhradný priestor.


Parametre
FARBA BielaPriehľadná
ŠTÝL Moderný, Nadčasový
TVAR Guľatý
ŠÍRKA 360 cm
HĹBKA 360 cm
VÝŠKA 220 cm
PRIEMER 360 cm
HMOTNOSŤ 25,2 kg
MATERIÁL ABS, PVC, Polyetylén
MATERIÁL KONŠTRUKCIE Plast
MATERIÁL ZASTREŠENIE 100% HDPE (vysokohustotný polyetylén), PVC
FARBA KONŠTRUKCIE Biela
ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU Áno
FARBA BielaPriehľadná
ŠTÝL Moderný, Nadčasový
TVAR Guľatý
ŠÍRKA 360 cm
HĹBKA 360 cm
VÝŠKA 220 cm
PRIEMER 360 cm
HMOTNOSŤ 25,2 kg
MATERIÁL ABS, PVC, Polyetylén
MATERIÁL KONŠTRUKCIE Plast
MATERIÁL ZASTREŠENIE 100% HDPE (vysokohustotný polyetylén), PVC
FARBA KONŠTRUKCIE Biela
ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU Áno

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení