- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné závesné kreslá
- Závesné kreslo BAILEY
Závesné kreslo BAILEY
Telefonická objednávka
Najvyšší čas zaobstarať si spoločníka, ktorý sa postará o sladký a ničím nerušený odpočinok. Závesné kreslo BAILEY je na relaxáciu ako stvorené.
Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernom prevedení, sedacia časť je z ratanu. Ovocné malinovky, ľadová káva, zmrzlina či pohár dobre vychladeného vína, to všetko si môžete vychutnať so sviežim letným vánkom vo vlasoch. Horúci letný deň strieda nočná obloha plná hviezd. Viete si predstaviť lepšieho parťáka na leňošenie ako kreslo BAILEY?
Farba:
čierna / hnedá
čierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / umelý ratan / látka
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 195 cm
rozmery kresla: 70x78x122 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 50 cm
priemer podnože: 104 cm
výška stojana: 195 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
20,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 195 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Drevený záhradný domček KANDERN 7 s prístavkom 320 Dekorhome
Drevený záhradný domček KANDERN 7 s prístavkom 320 Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 5-6 týždňov
4 922.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 21 dní
4 363.40 €
Hliníková záhradná pergola s posuvnou strechou ARSIR
Záhradná sedacia súprava 4 ks
Záhradná sedacia súprava 4 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
675.80 €
Černá / bílá
Nie je skladom
566.80 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
540.30 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
440.40 €
Hnědá / zelená
Odoslanie do 10 dní
561.80 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
399.70 €
Modrá / černá
Nie je skladom
634.90 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
609.10 €





























