- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa VALLETTA Dekorhome
Závesná lampa VALLETTA Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusná závesná lampa VALLETTA s dizajnovou konštrukciou s prepleteným recyklovaným drevom vnesie pohodu a harmóniu do každej miestnosti. Ľanové tienidlá v béžovej farbe dodávajú lampe jemný vzhľad.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Dôležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky, hrbolčeky alebo drobné rozmerové odchýlky.
Farba:
prírodná / béžová
Materiál:
masívne recyklované drevo / ľan
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 50 cm
tienidlo: 35 cm x 35 cm x 20 cm
dĺžka kábla: 185 cm
pätica: 3x E27 max. 60W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| DĹŽKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Ľan, Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Kancelárske kreslo KAINEUS Dekorhome
Kancelárske kreslo KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Rokladací jedálenský stôl KAINEUS Dekorhome
Rokladací jedálenský stôl KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Grafit
Odoslanie do 14 dní
1 551.20 €
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €







