- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Látkové a ekokoža
- Trojmiestne
- Rozkladacia pohovka AMIR
Rozkladacia pohovka AMIR
Telefonická objednávka
Moderná a viacúčelová pohovka AMIR dodá miestnosti útulný vzhľad. Ideálne do akéhokoľvek štýlu do malých, ale aj priestranných miestností.
Pohovka patrí k celočalúneným pohovkám, čo jej umožňuje postavenie aj do stredu miestností.
Disponuje funkciou rozkladu, ktorá sa postará o funkčné lôžko s rozmerom 138x200 cm. Tiež vyniká úložným priestorom na praktické úschovanie diek a vankúšov.
Na čalúnenie bola použitá látka Kronos v modrom prevedení. Pohovka je dodávaná s dvoma veľkými vankúšmi, ktoré slúžia ako operadlo pre unavený chrbát. Dva okrúhle, dekoratívne vankúšiky v ružovej farbe sú jej plusom.
Na komforte sedenia a spania sa podpisuje výplň v podobe bonel s kombináciou pur peny.
Postavená je na drevených nožičkách vo farbe buk.
Farba:
modrá / ružová
Materiál:
látka / masívne drevo / bonelová pružina / PUR pena
Rozmery:
šírka: 230 cm
hĺbka: 89 cm
výška: 95 cm
výška sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 55 / 75 cm
plocha na spanie (ŠxD): 138x200 cm
výška nožičiek: 13 cm
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 60 000 oderov
Nosnosť:
90 kg na osobu
Hmotnosť:
111,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 111,6 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg, 270 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 55 cm, 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 111,6 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg, 270 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 55 cm, 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome
Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
749.50 €
Zelená
Nie je skladom
891.80 €
Sivá
Nie je skladom
693.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
753.80 €
Rozkladacia pohovka URGO
Rozkladacia pohovka URGO
Sivá
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Rozkladacia pohovka SMOKY
Rozkladacia pohovka SMOKY
Zelená
Skladom
Modrá
Skladom
Rozkladacia pohovka PORIMA
Rozkladacia pohovka PORIMA
Sivá
Odoslanie do 14 dní
815.20 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
815.20 €
Rozkladacia sedacia súprava PORIMA U
Rozkladacia sedacia súprava PORIMA U
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 204.50 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
1 204.50 €







