Závesná lampa GRAF
Telefonická objednávka
Závesné stropné svietidlo GRAF v industriálnom loft štýle disponuje tromi kovovými kužeľovými tienidlami vo forme mriežky s vysokou priehľadnosťou, ktorá minimalizuje straty svetelného toku.
Ideálne pre osvetlenie miestnosti dekoratívnymi žiarovkami v retro Edison štýle s výkonom až 60 W. Vďaka kombinácii čiernej farby a kovu lampa skvele zapadá do industriálneho štýlu.
Veľký priemer tienidla a možnosť nastavenia výšky závesu vyhovujú priestranným otvoreným miestnostiam.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Varianty:
3 tienidlá
Výber typu lampy zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka tienidla: 19 cm
hĺbka tienidla: 19 cm
výška tienidla: 33 cm
celková dĺžka: 115 cm
celková šírka: 65 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 19 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE CERAMIC 180-260 cm
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE CERAMIC 180-260 cm
Hnedá
Nie je skladom
950.10 €
Šedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
870.70 €
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Relaxačná 3-miestna pohovka SPENCER
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
582 €
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
176.50 €




